apart
18 بهمن 1401 - 12:48

دهیاران شهرستان دشتی برای اشتغال جوانان اهتمام ویژه داشته باشند

بوشهر- فرماندار دشتی با بیان اینکه دهیاران نسبت به اشتغال جوانان اهتمام ویژه داشته باشند، گفت: شوراها و دهیاران شهرستان دشتی زمینه فضای کسب و کار در روستاها فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی بحرانی صبح سه شنبه در نشست با اهالی روستای دولت آباد از توابع بخش کاکی با بیان اینکه دشمن تلاش دارند بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد کنند، اظهار داشت: دشمنان از همه توطئه‌ها و دسیسه‌ها استفاده می‌کنند تا بین مردم و مسئولین شکاف ایجاد کنند.

فرماندار دشتی افزود: مردم در حوادث اخیر صف خود را از اغتشاشات جدا کردند و با هوشیاری و بصیرت جلوی توطئه دشمنان ایستادند.

بحرانی با بیان اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدامات ارزشمندی در نقاط مختلف شهرستان شاهد هستیم، گفت: در قبل از انقلاب شهرها و روستاها فاقد برق بودند ولی امروز به برکت نظام تمامی شهرها و روستاها دارای برق هستند.

دهیاران شهرستان دشتی برای اشتغال جوانان اهتمام ویژه داشته باشند

وی خاطر نشان کرد: در دهه مبارک فجر ۹۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار دو هزار و ۳۷۱ میلیارد تومان در سطح شهرستان افتتاح و اجرا می‌شود.

بحرانی اضافه کرد: دغدغه مردم در خصوص مسیر ورودی روستا از طریق کارشناسان مربوطه پیگیری می‌شود.

فرماندار دشتی با بیان اینکه دهیاران در زمینه ایجاد فضای کسب و کار اهتمام ویژه داشته باشند، گفت: شوراها و دهیاران زمینه فضای کسب و کار در روستاها فراهم کنند.

وی ادامه داد: در زمینه اشتغال نیز کارهای خوبی شروع شده و در چند ماه اخیر ۳۵۱ پرونده اشتغال زایی به بانک‌ها ارسال شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1024563